Dorost - zápasyŽáci - zápasy

Mládež venku obstála

Dorost 12-0 Bernartice
Branky: 10., 17. a 25. Denis Kapuscinský, 30., 56., 58. a 68 Václav Novák, 38. Adam Řezník, 40. Daniel Václav Dušek, 65. Martin Rek, 75. Adam Mráz, 79. Jan Mudřunka (vlastní)

Jinak, než totální bomba, nejde popsat nedělní výkon dorostenců, kteří nasázeli neuvěřitelných dvanáct branek a kluci tak nadále drží první příčku tabulky 1.A třídy. Perfektní týmový výkon navíc podpořili nejvíce kapitán Denis Kapuscinský hattrickem a čtyřgólový Václav Novák. Brankář Jan Plachta má čtvrtou nulu v řadě.

St. žáci 4-2 Chýnov/Mladá Vožice
Branky: 48., 58., 67. a 78. Adam Řezník

Ml. žáci 1-2 Chýnov/Mladá Vožice
Branka: 51. Adam Joseph Myland

Starší žáci prohrávali po poločasu sice 0-1, ale ve druhé půli zavelel k obratu kapitán Adam Řezník a její čtyři branky překlopily zápas ve prospěch kluků. Mladší žáci též prohrávali stejným výsledek po prvních pětačtyřiceti minutách. V 51. dokázali vyrovnat, ale v závěru byli šťastnějším týmem domácí.