A - Mužstvo zápasy

Pátá výhra v řadě je na světě!

Dnešní zápas nabídl od kluků parádní podívanou a to hlavně v první půli, kdy soupeři že Štěkně nadělili čtyři branky.

Začalo se rovnou od podlahy a po dvou minutách hry, kdy Adam Novotný poslal po málem vápně křižný míč, který na zadní tyči dorazil ve skluzu Jan Toncar. Rychlá branka kluky nakopla a právě Jan Toncar přidal po parádním sólu i branku číslo dvě. Hosté, díky rychlému dostupování, kupili chyby a na 3-0 mohl zvýšit už Martínek, který ale hlavičkou těsně minul. Štěkeň následně zahrozila po rohovém kopu, který si našel kapitán hostů Kynkor a trefil tyč naší branky. Bohužel pro hosty byla tato akce jedinou povedenou chvílí v první půli a závěr opět převzali do režie naši borci, kdy nejprve po ose Toncar, Hojdekr zakončil povedenou akci Michal Novotný a tentýž hráč následně využil Martínkovo přidržení balonu na půlce a svůj samostatný únik bezpečně proměnil.
Druhý poločas nabízel nadále plno šancí, ale kluci už nechali přesná mířidla v kabině a branka tedy už do hostující nepadla. Na druhé straně vychytal Václav Kautman svoje první čisté konto a celkový obrázek hry lahodil oku všem příznivcům.