B - Mužstvo zápasy

Béčko narazilo ve Strunkovicích

Souboj rezerv v Mexiko aréně nabídl zajímavý fotbal, ve kterém si oba týmy tvořily své šance. Kluci ale ty svoje v první půli nevyužili a tak se ve 42. minutě z rychlého protiútoku prosadili domácí.

Do druhého poločasu šli kluci s cílem otočit nepříznivý stav utkání a navíc, díky vyloučení v závěru první půle, měli přesilovku o jednoho muže. Paradoxně se ale proti deseti domácím hrálo klukům hůř a v 64. minutě nejprve na jedné straně napálil Kužvart míč jen do spoluhráče a následný útok domácí vykombinovali až do prázdné brány. Závěrečný tlak sice přinesl snížení, které zařídil Vinh Thanh Le, ale snaha vyrovnat přinesla opět pouze branku do naší sítě a zápas tak nakonec skončil vítězstvím domácí strunkovické Benfiky poměrem 3-1.