B - Mužstvo zápasy

„B“ – Béčko na závěr sezony zvítězilo v derby

Poslední zápas sezony přinesl našemu B týmu derby s Dubem, který měl již před utkáním jistotu prvního místa a postupu do okresního přeboru.

Kozlíci, kterým dorazilo na pomoc i několik kluků z A týmu, se poprvé v utkání prosadili už po pěti minutách hry, kdy brankáře Nováka překonal Roman Lauda. O osm minut později navíc další povedenou akci domácích zakončil Jan Hubáček a rázem to bylo o dvě branky. Zkušenost domácích hráčů z áčka byla znát a Dub se dlouho nemohl propracovat do zakončení. To na druhé straně naopak ve 31. minutě skončil míč na kopačkách Adama Řezníka, který se v souboji nervů nemýlil. Do konce prvního poločasu se nakonec diváci dočkali, za stavu 3:0, ještě dvou branek. Nadvakrát se při dorážce prosadil podruhé v utkání Jan Hubáček a čisté konto sebral brankáři Hodonickému ve 41. minutě Lukáš Balogh povedenou střelou do šibenice.

Kluci po inkasované brance žádné drama nepřipustili a po hodině hry bylo definitivně rozhodnuto o vítězi nedělního duelu. V povedené šestiminutovce se nejprve prosadil podruhé v utkání Adam Řezník a následně protrhl svojí střeleckou smůlu povedenou ranou i Martin Kukla. Gólový účet zápasu nakonec v 80. minutě uzavřel po přihrávce Plachty Adam Řezník, který tak vstřelil hattrick. Béčko tak na závěr sezony zvítězilo v derby 7:1 a v rámci celé soutěže končí na pátém místě.

Na závěr bychom nejprve rádi pogratulovali Dubu k mistrovskému titulu, který si, zejména za velmi povedený podzim, zasloužil.

Na druhé straně přejeme brzké uzdravení Tomáši Jurášovi, který se během derby nepříjemně zranil a musel ze zápasu odstoupit. 

FOTO

Petr Jedinák