B - Mužstvo zápasy

Přátelské utkání B týmu přineslo osm branek

Přípravu si zpříjemnil přátelským utkáním i náš B tým, který se sešel v hojném počtu k zápasu v Prachaticích proti dorostencům tamního Tatranu.

V utkání byl od prvních minut více na míči domácí Tatran, který se dostal i do vedení. Kluci ale dokázali po rohovém kopu srovnat zásluhou Marka Šejny, avšak Tatran si dokázal vzít vedení ve druhém poločase zpět na svojí stranu. S mladším a fyzicky připravenějším týmem drželi kluci krok až do samotného závěru, ve kterém došly našim hráčům síly. Tatran tak postupně navyšoval svůj brankový náskok, který se zastavil na výsledku 1:7 z pohledu Kozlíků.

Sestava B týmu: Hodonický – Pěsta, Dejmek, Hůrský, Pešek – Kouba, Hojdekr, Štoural, Plachta – Le, Kautman

Střídali: Řezník ml., Řezník st., Dušek, Šejna, Lagron