A - Mužstvo

Z Bavorova bohužel bez bodu

Áčko narazilo v sobotu v Bavorově na těžkého soupeře, který od prvních minut prokazoval svojí kvalitu. Těsně před koncem poločasu se domácí z brejku ujali vedení, ale díky výbornému napadání Hubáčka jsme mohli jít do kabin za remízového stavu. Lukeš ale nabídku srovnat na 1-1 nevyužil.
Ve druhém poločase Bavorov v 68. minutě, po rozehrání rohového kopu na krátko, nechytatelnou ranou pro Koubu zvýšil náskok na 2-0. Vzápětí ale kluci po vlastní standardní situaci snížili zásluhou Adama Novotného a vyrovnání by možná vyselo i ve vzduchu. Bohužel jsme za další čtyři minuty po nedomluvě při rohovém kopu opět inkasovali. Závěrečná branka domácích jen určila konečné skóre na 4-1 a o první body se tak kluci poperou příští týden v Dražejově.