A - Mužstvo zápasy

Áčko vyprovodilo Tatran čtyřmi góly

V neděli čekal naše borce zápas s B týmem Tatranu z Prachatic. Kluci chtěli odčinit porážku z Cehnic a navázat na předchozí výborné výkony.

A to se od první minuty dařilo a naši hráči si vytvářeli šance, přičemž ta největší v podání Lukeše skončila na břevně. Bohužel ale slibný začátek skončil nejhůře, jak mohl a to brankou Tatranu. Po chybě Kalčíka se k míči dostal Rauscher, který obešel brankáře a poslal míč do sítě. Kluky ale gól nerozhodil a náš výkon byl odměněn brankou Hubáčka v nastaveném čase, po výborně zahraném rohu v podání Romana Laudů.

Druhý poločas začal opět naší převahou a tentokrát už z tlaku kluci vytěžili branky. Nejprve se nádhernou ranou prosadil v 53. minutě Daniel a v 59. minutě se tentokrát po zemi ze stejného místa prosadil Lukeš. Tatran se snažil s výsledkem něco udělat, ale jeho šance končily na naší obraně. Poslední hřebíček do rakve Prachatic přidal v 83. minutě Kautman, který tak upravil skóre na konečných 4-1.