Dorost - zápasyŽáci - zápasy

Závěr sezóny zvládla mládež na výbornou!

Dorost 3-0 Nové Hodějovice
Branky: 37. Denis Kapuscinský, 59. Adam Mráz, 79. Jan Kučera

Dorostenci prošli celým podzimem bez jediné porážky a parádní formu potvrdili i v posledním zápase proti Hodějovicím. Do vedení dostal kluky těsně před koncem poločasu kapitán týmu Denis Kapuscinský a důležitou druhou branku vstřelili kluci po hodině hry. Když po pravé straně utekl hostující obraně Rek a míč předložil na zadní tyč, kde byla hned dvojice domácích hráčů, ze které se prosadil Adam Mráz. V závěru utkání stanovil konečný výsledek v souboji dva na jednoho Jan Kučera a dorostenci tak oslavili vítězství poměrem 3-0.

St. žáci 3-0 Větrovy/Sezimovo Ústí
Branky: 26. Adam Řezník, 45. a 79. Pavel Zimmermann

Ml. žáci 3-2 Větrovy/Sezimovo Ústí
Branky: 11. David Peter Myland, 37. Viktor Ondříček (vlastní), 40. Adam Joseph Myland

Starší žáci porazili stejný výsledkem jako dorostenci svého soupeře již v sobotu a na branku kapitána z prvního poločasu navázal ve druhém Pavel Zimmermann.
Mladší žáci odehráli velice dobrý zápas, který rozhodly slepené branky na začátku druhého poločasu. Jediným problémem v zápasu byl tak chybějící dres, s jehož náhradou nám domácí velice ochotně pomohli.

Foto žáci: Iveta Jehlíková Veselková