Dorost - zápasyŽáci - zápasy

Dorost přetlačil Chýnov, zápas žáků narušil zásah záchranné služby

Dorost 3-2 Chýnov/Mladá Vožice
Branky: 10. Adam Řezník , 41. Jakob Van Der Auwera, 73. Denis Kapuscinský

Zápas v Chýnově nabídl do poločasu vedení našich dorostenců poměrem 2-0. Domácí sice dokázali na začátku druhého dějství snížit, ale vítěznou brankou rozhodl utkání v 73. minutě kapitán Denis Kapuscinský, který proměnil nařízenou penaltu, stejně jako v samotném nastavení zápasu domácí tým, který korigoval na konečný výsledek poměrem 3-2.

St. žáci 2-1 Blatná
Branky: 7. a 42. Adam Řezník

Ml. žáci 2-1 Blatná
Branky: 9. David Kýbus, 62. Pavel František Jileček

Starší žáci dokázali ovládnout zápas se svým tabulkovým sousedem, když ve druhém poločase proměnil pokutový kop Adam Řezník a kluci jednobrankový náskok následně uhlídali. Zápas ale poznamenalo zranění hostujícího hráče v 65. minutě, který si po pádu zlomil ruku v oblasti zápěstí a do Husince tak musela dorazit záchranná služba. Zápas byl následně ukončen.
Závěrem bychom rádi popřáli brzké uzdravení hostujícímu hráči a přejeme mu brzký návrat na fotbalový trávník.