A - Mužstvo zápasy

Tatran padl

Áčko chtělo přidat v neděli třetí vítězství v řadě, proti kterému stála prachatická rezerva Tatranu.

Prvních pětadvacet minut hry vyznělo jasně ve prospěch domácího celku a důkazem toho byla i branka po rohovém kopu, který po čtvrt hodině umístil po centru Michala Novotného jeho jmenovec, Michal Hojdekr. Parádní kombinační hru ale přece měla jednu kaňku a to zranění matadora Hubáčka, který odstoupil kvůli problémům s kolenem. Po půl hodině hry se ale hra začala kouskovat a přišla pasáž dlouhých nákopů, která klukům moc nevoněla. Navíc přišla i 33. minuta a po zákroku Radka Mráze, nařídil sudí pokutový kop, kterým sám faulovaný Balica vyrovnal a stanovil tak poločasový výsledek.

Druhý poločas opět vrátil do hry úvodní parametry a kluci přehrávali hostující Tatran. Chyběla tomu ale potřebná branka, která by vrátila klukům vedení. Když už se většina fanoušků začala domnívat, že zápas skončí remízou, tak přišel mocný závěr našich borců. V 85. minutě po akci bratrů Novotných našel Michal ve vápně Jana Toncara a ve Březí propukla fotbalová radost. Hosté moc času na vyrovnání neměli a definitivní potvrzení tři bodů zajistil v nastavení Šimon Kouba, který si pohlídal ofsajdovou linii, využil přihrávky Toncara a šajtlí překonal brankáře Tatranu.

Zasloužené vítězství 3-1 přináší další body do tabulky a po dvou úvodních porážkách přichází třetí vítězství v řadě.