A - Mužstvo zápasy

Jaro začalo Áčko vítězně

Po nepovedené zimní přípravě, ve které skončili kluci se skórem 0-17, čekal na kluky první soutěžní duel. Do Vlachova Březí přijel vyzyvatel z Dražejova.

Od první minuty měli naši borci více ze hry a odměnou jim za to byla po rohu Bízka i vedoucí branka Lukeše. Ta kluky ještě víc nabudila a ve 24. minutě po zákroku na Martínka ukázal rozhodčí Hladík na penaltový puntík. K míči se postavil Jan Hubáček a nestárnoucí střelec zvýšil s přehledem na 2-0, i když hostující brankář vystihl směr. Hosté dlouho nevěděli, jak vyzrát na naši hru a jejich šance přišly až ve 40. minutě. Ani jedna se ale neujala.

Druhý poločas začali lépe hosté. V 50. minutě navíc měli jedinečnou možnost vyrovnat, když nás nejprve zachránila tyč a poté před prázdnou bránou selhal další dobíhající hráč hostů, který míč usměrnil místo do prázdné brány, do rukavic Kouby. Hned vzápětí zase odkopával míč Martínek. Kluci hrozili spíše z brejkových situací, ale když se postupně neprosadil z vyložené šance Kravčenko, Bízek, nebo Plachta, který ukázal všem proč hraje spíš v obraně, skončil druhý poločas stejně, jako začal. Nás to ale mrzet nemuselo, neboť jsme zvítězili 2-0!

 

Foto: Tereza Běhounková