A - Mužstvo

Z Hoštic se třemi body

Áčko čekal v sobotu poslední venkovní duel podzimu v Hošticích, kde chtěli kluci po čtyřech zápasech opět naplno bodovat.

První poločas přinesl převahu domácích a kluci se do dvacáté minuty hledali. Poté se sestava protočila do rozestavení, jako v zápase se Sousedovicemi a tento tah přinesl ovoce ve 24. minutě! Po akci Kužvarta zakončoval totiž po odrazu do prázdné brány Kravčenko a šli jsme do vedení. Domácí nesložili zbraně, ale naštěstí pro nás branku nevstřelili a poločas skončil tedy v náš prospěch.

Druhý poločas přinesl z kraje velkou šanci Hoštic, která jen těsně minula prázdnou branku. To byla naštěstí poslední větší šance domácích, protože poté naše obrana už žádný míč na bránu nepropustila. Navíc kluci začali mít od 60. minuty navrch, protože soupeř fyzicky odešel. V 72. minutě se jsme se dočkali konečně i uklidňující druhé branky, když se z úhlu prosadil Martínek. Poslední branku v zápase poté přidal ještě v 88. minutě Hojdekr a zápas tedy nakonec skončil vítězstvím 3-0.

Kluci se tak budou moci porvat v posledním kole přímo o čtvrté místo v zápase proti Volyni.