B - Mužstvo zápasy

Béčko nevyužilo převahu a bere pouze bod

V sobotu čekal na naše borce z béčka zápas s Borovou Ladou, který chtěli kluci po prohře ve Zdíkově vyhrát.

I přes počáteční nervozitu na našich kopačkách byli kluci lepším týmem, ale chyběl tomu tížený úvodní gól. Ten bohužel přišel na druhé straně po chybě v naší obraně a poločas pro nás skončil tedy nepříznivým výsledkem.

Do druhého poločasu šli kluci s jasným cílem otočit výsledek. První krok udělali už v 52. minutě, když po rohovém kopu vyrovnal na 1-1 hlavou Ivan Lauda. Hosté navíc od 67. minuty hráli o deseti, když po nesportovním zákroku viděl červenou hostující útočník Hovorka. Kluci mačkali soupeře na jejich, ale opět žádná z mnoha šancí neskončila v síti. Zápas skončil nakonec remízou 1-1 i za faktu, že po brejku hostí v 94. minutě šel předčasně do sprch jak druhý útočník hostů Zbořil, tak i domácí obránce Plachta.