A - Mužstvo zápasy

Áčko padlo v Cehnicích

A tým zajížděl v neděli k zápasu do Cehnic, kde chtěli kluci potvrdit dobrý start do letošního ročníku.

Už po 30 vteřinách jsme se dostali do vedení zásluhou Fandy Danielů. Poté jsme ale přestali hrát a domácí výsledek otočili ve svůj prospěch na 2-1. Zásluhou Lukeše jsme ale dokázali srovnat. Poslední slovo nakonec měli domácí, když dalekonosnou střelou překonal našeho brankáře domácí Prokeš a poločas skončil 3-2 pro domácí.
Ve druhé půli jsme na domácí vlétli a zásluhou Daniela jsem vyrovnali. Následně po přímém kopu Kužvarta jsme otočili výsledek ve svůj prospěch, když hlavou poslal míč do brány Hubáček. Poté ale přišlo pět minut hrůzy, při které domácí vsítili do naší sítě čtyři góly a otočili výsledek na 7-4. Gól Michala Hojdekra na 7-5 už nic nezměnil a kluci prohráli v Cehnicích hokejovým výsledkem.