SK ČKYNĚ – FC VLACHOVO BŘEZÍ

neděle 11. října 2020

1:2 (1:1 – poločas)

Branky našich borců: Mráz Radek 1 x, Hojdekr 1x

 

SESTAVA:

Brankář: Kouba Jan Obrana: Daniel, Kukla, Psutka st.,Kužvart. Záloha: Mráz, Hojdekr, Bízek, Toncar Útok: Hubáček, Brzobohatý

Střídající: Lauda, Lácha, Martínek

 

V neděli 11.října naše družstvo odehrálo asi na dlouhou dobu poslední utkání. Nařízení vlády spojená s epidemií Covid – 19 opět zavřela hřiště na všech úrovních. A tak již před utkáním ve Čkyni jsme věděli, že nás nečeká jen běžné utkání, nýbrž utkání o průběžné první místo Okresního přeboru mužů. Čkyňáci se trochu posílili v podobě 2-3 hráčů z jejich „A“ týmu a tito hráči byli na hřišti skutečně vidět.

Poslední dobou a vlastně celou sezónu nás provází problém s proměňováním brankových příležitostí. „Jak se ti naši chlapci na ten gól nadřou!!!“ A stejné to bylo i ve Čkyni. Především pak v prvním poločase. Dokonce jsme i zahrávali pokutový kop po ruce domácích ve vápně. A i ta branka z penalty nám přána nebyla (zahrával Honza Toncar). V porovnání s některými předchozími zápasy se odehrával na hřišti pohledově pěkný zápas. Hráli jsme proti soupeři, který jen nechtěl bránit a tím nám umožnil více útočit po stranách a dostávat se do jejich šestnáctky. A jak to tak bývá, nedáš, dostaneš! Ve 36 min. soupeř zahrával přímý kop z určitě 25 metrů a střela, která do naší sítě padla, patřila mezi ty výstavní! Naštěstí se nám podařilo do poločasu vyrovnat. Po centru se trefil Michal Hojdekr.

Ve druhém poločase byli čkynští hráči jistě silnějším soupeřem než v poločase prvním. Hra byla vyrovnaná, a však brankových šancí jsme měli více přeci jenom my. Když už se všichni na hřišti u řeky Volyňky domnívali, že se rozejdeme s dělbou bodů, uvolnil Hojdekr velmi kreativně Radka Mráze a ten nekompromisně proměnil – 1:2. „Hurá a jdeme si zařvat do šatny!!!!!“

V tomto zápase patřili mezi ty nejlepší: Štěpán Kužvart, Jakub Bízek a Jan Toncar. Ale také většina ostatních hráčů předvedla velmi kvalitní výkon. Jsme všichni rádi, že jsme mazi hráči opět viděli Láďu Martínka, který se vrací po zranění kolene. 

 

Děkujeme našim věrným fanouškům, kteří nás přišli podpořit i přes různá omezující opatření vlády.

 

Hoši děkujeme!

 

Průběh hry:

36´  – 1:0

45´- Hojdekr 1:1

85´- Mráz 1:2