FC Vlachovo Březí – Tatran Volary – 2. mistrovské utkání 2020/2021

FC VLACHOVO BŘEZÍ  – TATRAN VOLARY

neděle 6. září 2020

5:1 (1:1 – poločas)

Branky domácích: Mráz Radek 3 x, Martínek Ladislav 1x, Hubáček Jan 1x

V neděli 6.9.  se odehrálo 2. kolo okresního přeboru mužů , stejně tak jako v minulém týdnu, opět u nás ve Vlachově Březí. Ve 2. mistrovském utkání jsme přivítali houževnatého soupeře z Volar a hned od začátku utkání nám dokazoval, že bude letos jistě patřit mezi favority soutěže. Prvních patnáct minut náš tým zatlačil na svou obranou polovinu a navíc se ujal v 11. min. vedení 1:0. Naši chlapi se však nevzdali, tlak překonali a podařilo se jim vstřelit v 15. min. branku na 1:1 (Martínek). Takto i skončil 1. poločas. V druhé půlce jsme hráli, jak se u nás říká, z kopce. Díky obrannému zákroku Ondry Pečeného jsme přečkali brankovou příležitost hostů a od té doby jsme zcela ovládli hru. Na branku soupeře se valil jeden útok za druhým a bylo jen otázkou času, kdy se bude skóre měnit. Postupně jsme vstřelili do konce zápasu 4 branky (3 x Mráz a 1 x Hubáček) a zaslouženě zůstaly 3 body doma!!!!

Naši chlapci podali výborný kolektivní i individuální výkon. Především je pak nutné vyzdvihnout hru Radka Mráze a Rudy Kalčíka.

A příště pro body do Netolic, kde nás čeká v sobotu 12.9. od 16:00 hod. místní „B“ tým.

Tak hodně štěstí a sportovních úspěchů. Hoši děkujeme!!!