A - Mužstvo zápasy

Čtvrté místo po podzimu je naše!

V sobotu přišlo na zápas o čtvrté místo mezi našimi kluky z Áčka a Slavojem z Volyně.

Zápas přinesl od začátku šance na obou stranách, přičemž kluci si zpočátku nevěděli rady s konečnou fází. V 17. minutě ale po přímém kopu zavíral na zadní tyči osamocený Hubáček, který nás poslal do vedení. To ale nevydrželo příliš dlouho, neboť ve 21. minutě se po odraženém míči z rohového kopu prosadil nádhernou střelou hostující Hájek. Poločas tedy skončil 1-1.

Druhý poločas přinesl důležitý moment v 67. minutě, kdy hráč Volyně Brabec viděl druhou žlutou kartu a musel tak předčasně do sprch. Kluci si dlouho nevěděli rady s přesilovkou, ale pak přišla 83. minuta. Roman Laudů, který byl minutu na hřišti, poslal míč do vápna kde opět zavíral na zadní tyči Hubáček a podruhé poslal Březí do vedení. Kluci poté společnými silami ubránili výsledek 2-1 a s třiadvaceti body přezimujeme na výborném čtvrtém místě.