A - Mužstvo zápasy

S favoritem bohužel bez bodu

V neděli čekal borce z áčka dosud neporažený tým Sousedovic.

Do zápasu nasadili trenéři lehce pozměněnou sestavu, která přinesla ovoce už ve 3. minutě, když nádherným centrem našel Bízek hlavu Kužvarta, který nás poslal do vedení. První poločas kluci zodpovědně bránili a nepouštěli soupeře do žádných tutovek. Naopak jsme sami dokázali hrozit z brejků a standardních situací. Bohužel pro nás, ale jak šance třeba Martínka, který šel sám na brankáře, tak i šance Bízka, kterého našel na vápně Kravčenko, v síti neskončila a tak v závěru poločasu udeřili hosté svojí první střelou, kterou brankář Kautman viděl až na poslední chvíli.

Druhý poločas přinesl hned z kraje další naši šanci, ale ani Lukeš hlavičku neusměrnil mezi tři tyče. V 67. minutě přišla teprve druhá střela hostů na naši bránu, ale bohužel pro nás skončila opět v síti. Nechytatelnou střelu do šibenice měl na svědomí ostrostřelec soutěže Josef Šourek. Kluci poté všechno vsadili na jednu kartu, ale ve finální fázi nám chyběl větší klid a i trošku toho štěstí. Navíc na konci zápasu poté z brejku utekl naší obraně Šourek, který brankou na 3-1 pro hosty zkompletoval svůj hattrick.

Sice bez bodu, ale za bojovný výkon si kluci zaslouží obrovský respekt a snad už příště znovu okusíme chuť vítězství!