Nezařazené

FC Vlachovo Březí – Vitějovice – 1. mistrovské utkání 2020/2021

FC Vlachovo Březí – Vitějovice

2 : 3 (1:0 – poločas)

V neděli 30.8. se uskutečnilo 1. mistrovské utkání proti tradičně nepříjemnému týmu z Vitějovic. Naši borci byli do 70 min. lepším týmem, ale na to se nehraje! Tým Vitějovic si z našeho hřiště odvezl všechny tři body. V první půli jsme měli nespočet brankových příležitostí, především pak Honzovi Toncarovi se střelecky skutečně nedařilo. Až v závěru 1. poločasu se krásně trefil ze 20 metrů nejlepší hráč domácího týmu Jan Psutka ml. Do druhé půlky jsme asi v hlavách nás všech nastoupili s tím, že soupeře přehráváme a že výsledek může být jen lepší. Dokonce se nám podařilo vstřelit druhou branku (Jan Hubáček), na kterou však soupeř vzápětí reagoval snížením na 2:1. Celý tým se soustředil jen na útok, vůbec jsme nemysleli na bránění. Jak jednoduše se soupeř dostával na naší obranou polovinu!!!! Výsledkem toho všeho bylo srovnání na 2:2. Vítězná trefa soupeře v poslední minutě utkání byla sice až moc krutá, ale my jsme to chlapům z Vitějovic skutečně velice ulehčili!!

Tak snad příště a to opět doma v neděli 6.9. od 15 hod. s favoritem okresního přeboru družstvem Volar.

MN

Podrobný průběh zápasu: (zaznamenala Ilonka Řimnáčová)

Výsledek 2 : 3 poločas 1 : 0, góly Psutka ml., Hubáček – Raušer 2, Královský, ŽK 3 : 0 (Hojdekr, Psutka, Kalčík), domácí 7 rohových kopů, hosté myslím žádný

6. mín   Toncar sám přihrávka Mráz – gólman vyrazil na roh

8. min   spolupráce Hubáček – Toncar – střela vedle

12. min   střela Vitějovice – Koubu nepřekvapila

13. min   Bízek střela – gólman Kašpar bez problémů

14. min. Toncar – Hubáček sám – střela do gólmana, vyrazil na roh

16. min. opět Hubáček – Toncar – závar před vitějovickou brankou bez zakončení

20. min Toncar – Hubáček hlavou těsně minul branku

25. min šance Vitějovic – Raušer sám před Kooubou, skluzem mu míč vypíchl březský hráč

27. min Hubáček hlava – gólman

27. min Toncar střela těsně minula branku Vitějovic

34. min Psutka – gól z dálky 1 : 0

40. min šance Vitějovic na vyrovnání

42. min Toncar nastřelil tyč