B - Mužstvo zápasy

Béčko veze ze Zbytin první jarní bod

Po dvou porážkách čekal na naše kluky duel ve Zbytinách, které minulé kolo oslavily první výhru v ročníku.

Na hodně podmáčeném terénu, do kterého se hráči zabořovali až po kotníky, se jako první prosadili domácí po rohovém kopu, i přes to, že obránce Jehlík stihl míč málem na brankové čáře vykopnout, ale bohužel pro kluky mu chybělo pár čísel. Inkasovaná branka nás ale dlouho mrzet nemusela, neboť o pár minut později dokázal Kouba zakroutit míč do šibenice a ukázal všem, že to umí nejen v bráně, ale i v poli. Navíc po první brance přišla záhy druhá, když domácím brankář nezpracoval míč od obránce a Jirka Nohů měl tak odkrytou bránu, do které se nemýlil. Do poločasu mohlo být vedení vyšší, ale žádná další šance se už neproměnila.

Druhá půle začala tlakem domácích a klukům se nedařilo dostat z permanentního tlaku, který vyvrcholil ve vyrovnávací branku. Zápas tak nakonec skončil poměrem 2-2 a to i přes to, že se kluci snažili v závěrečných minutách dostat výsledek na svojí stranu a několikrát zachránila domácí branková konstrukce.