A - Mužstvo zápasy

Bod s Husincem vystřelil v závěru Kužvart

V neděli přišel čas na derby! Kluky z áčka čekal soused „přes kopec“, Slavoj Husinec.

Na měkkém terénu přišla první šance po čtvrt hodině hry, kdy Bízek svojí střelou protáhl brankáře Kučeru, který vytěsnil míč na rohový kop. Další naše příležitost přišla po přímém kopu, ale pokusu Hojdekra chyběla potřebná razance. Hosté dokázali hrozit hlavně z našich chyb a z rychlých brejků. Jeden takový bohužel přišel ve 32. minutě, kdy se po našem centru z volného kopu dostal Husinec do přečíslení. Centr z levé strany zpracoval Wágner, ten poslal kolmici na hranici vápna a rána Novotného skončila v naší síti. Husinec vedení do poločasu dokázal udržet a nás čekala ve druhé půli práce.

Naštěstí hned na začátku přišla odpověď! Hosté nám nabídli možnost přímého kopu, k němu se postavil o poločase střídající Martínek a ten přesnou ranou do vinglu vyrovnal. Bohužel jsme ale po vstřeleném gólu, místo snahy převzít otěže zápasu, přestali hrát a Husinec dál dokázal zlobit. V první větší šanci nás po střele Caise zachránila tyč a ve druhém případě po rohovém kopu zase spojnice. Od spojnice se ale míč odrazil smolně k hráčům Husince a ti nadvakrát dokázali dostat míč do sítě. Kluci poté zbylých dvacet minut zatlačili hosty a snažili se vyrovnat. Branka nepřicházela až do 90. minuty, kdy se míč odrazil před Kužvarta. Ten napřáhl vší silou a střela ze třiceti metrů skončila v síti. Po průběhu a našem výkonu bereme tedy zlatý bod za remízu 2-2.