A - Mužstvo zápasy

V nových dresech za tři body

Po duelu v Bělčicích čekal kluky z áčka, jak už to tak bývá, tentokrát domácí duel. K němu přijel soupeř z Cehnic, s kterým na podzim kluci sehráli výsledkově spíš hokejovou bitvu poměrem 5-7.

Jako na podzim v Cehnicích, jsme se i v tomto zápase rychle ujali vedení zásluhou Hubáčka, který na zadní tyči dopravil do branky centr z levé strany od Toncara. Hosté dokázali naší obranu trápit pouze rychlostí jednoho hráče a tak první půle neměla s fotbalem po vstřelené brance nic moc společného.

Druhý poločas kluci dostali Cehnice pod tlak, ale nedokázali vstřelit tíženou druhou branku. Postupně si zuby vylámali Bízek, Hojdekr, Kužvart, Lauda a i Hubáček, který neproměnil nařízený pokutový kop po faulu na Martínka. Kluci nechali vyniknout šestapadesátiletého brankáře hostů, ale mrzet je to nemuselo, protože hosté byli v útoku prakticky nuloví. Těsná výhra 1-0 nám tedy přinesla další tři body do tabulky.