A - Mužstvo zápasy

Áčko jede z Bělčic bez bodu

Naše kluky z áčka čekal v sobotu výlet do vzdálených Bělčic, kde se vždy hraje těžko. Tento fakt se potvrzoval i v tomto zápase a domácí měli díky našim chybám navrch. V 11. minutě se navíc domácí Houda dostal do úniku a otevřel skóre zápasu. V čase okolo třicáté minuty se strhla divoká pasáž, ve které nejdříve domácí zvýšili po rohu na 2-0 a následně nás zachránila tyč a nemohoucnost domácích trefit prázdnou bránu. Přesně po půl hodině vykřesal naději po tečované střele za vápnem Kužvart, ale o tři minuty na to bylo skóre zase o dvě branky.

Druhý poločas zahustili kluci střed a domácí vypadli ze hry. V 64. minutě navíc brankář Dražan neudržel míč v náruči a Lukeš snížil na 2-3. Kluci se hnali za vyrovnáním, ale největší šanci Bízka vytěsnil Dražan nad břevno. Závěrečný tlak už ovoce nepřinesl a tak z Bělčic odjíždí áčko bez bodu.