B - Mužstvo zápasy

Béčko zvítězilo vysokým rozdílem nad Vacovem

Po vítězném derby s Dubem čekal kluky z Béčka Vacov.

Už od první minuty byli kluci lepší a po přihrávce Bartůňka nás poslal v 6. minutě do vedení Beránek. Ve 25. minutě zvýšil náskok na 2-0 Kapuscinský, který umístil svoji ránu přesně k tyči. Poslední slovo v poločase měl Bartůněk, který po rohovém kopu zvýšil už na 3-0.

Druhý poločas začal opět naší rychlou brankou, když se podruhé prosadil Kapuscinský. Pátou branku přidal o chvíli později z penalty Luboš Řezník. Poté ale obdržel červenou kartu za svůj zákrok obránce Jehlík a i hosté se z následné akce prosadili. Vedení o pět branek nám ale vrátil z další penalty Bartůněk a hned z následné rozehrávky zvýšil na 7-1 další dvougólový střelec Řezník. Luboš nakonec jako jediný z kluků dokonal hattrick, když se prosadil nádhernou ranou do šibenice z přímého kopu. Druhá branka hostů v poslední minutě už jen kosmeticky upravila výsledek zápasu na konečných 8-2 pro naše borce.