B - Mužstvo zápasy

Béčko ztratilo vedení a veze pouze bod

Béčko zajíždělo v sobotu do Svaté Maří, kde chtěli kluci navázat na vítězství 3-0 z prvního kola nad Lažištěm.  Prvních dvacet minut hrálo Březí pohledný fotbal po zemi, který přinesl dvě branky. Z penalty se trefil Bartůněk a následně střelou k tyči zvýšil na 2-0 Kapuscinský. Následně se kluci přizpůsobili hře domácích a z pěkné kombinační hry se stala nakopávaná na obě strany. Domácí následně dokázali snížit, když proměnili únik jeden na jednoho.

Druhý poločas nám přinesl v 60. minutě druhou penaltu, kterou znovu proměnil Bartůněk a vrátil klukům vedení o dvě branky. Pak ale přišel tvrdý tlak domácích, který permanentně drtil naši obranu. Ta odolávala až do 80. minuty, kdy domácí snížili. Kluci se už jen bránili a v 90. minutě nakonec domácí dokázali přesnou hlavičkou vyrovnat. Zápas skončil tedy nakonec dělbou bodů při skóre 3-3.